Ошибка базы данных WordPress: [INSERT, UPDATE command denied to user 'u179219'@'185.84.108.230' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1623764085.8445630073547363281250', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Угода

Ошибка базы данных WordPress: [UPDATE command denied to user 'u179219'@'185.84.108.230' for table 'wp_postmeta']
UPDATE `wp_postmeta` SET `meta_value` = '681' WHERE `post_id` = 9341 AND `meta_key` = 'views'

 1.     Угода

Угода

( в редакції від 14.11.2016 року)

Ласкаво просимо на Сайт in-kiev.org інтернет-ресурс, який містить довідкову інформацію щодо організаціям в Києві.

Використання Сайту Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов’язується дотримуватися всі нижченаведені умови даної угоди (далі – «Угода»).

Адміністрація in-kiev.org залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які набирають чинності з моменту публікації на цій сторінці. Подальше використання in-kiev.org після внесення подібних змін означає вашу повну безумовну згоду з внесеними змінами та угодою в цілому.

Якщо ви не згодні дотримуватися ця угода, не використовуйте Сайт, а якщо є зареєстрованим користувачем, видаліть свій акаунт та(або) залиште Сайт. У вашій особистій відповідальності залишається регулярний перегляд даної сторінки для ознайомлення з діючою редакцією Угоди.

1. Основні поняття і визначення

1.1. Сайт – сукупність розміщених в мережі Інтернет веб-сторінок, об’єднаних єдиною темою, дизайном і єдиним адресним простором домену in-kiev.org. Стартова сторінка Сайту розміщена в мережі Інтернет за адресою https://in-kiev.org/.

1.2. Користувач Сайту (Користувач) – будь-яка особа, що здійснює доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет.

1.3. Власник Сайту і Користувач Сайту в подальшому разом іменуються «сторони», а окремо – «сторона».

1.5. Адміністрація Сайту (Адміністрація) – особи, уповноважені Власником Сайту на здійснення управління Сайтом та інші дії, пов’язані з його використанням. Адміністрація Сайту діє від імені Власника Сайту, якщо інше не буде зазначено окремо.

1.6. Обліковий запис (Акаунт) – інтернет-простір, захищений паролем. Містить інформацію про користувача і Контент, створений Користувачем. Обліковий запис містить особисті та контактні дані Користувача, включаючи, але не обмежуючись, такими як електронна адреса та фотографії.

1.7. Контент – інформація, в тому числі у вигляді текстів, коментарів, анонсів, фото, відео, залишені користувачем на Сайті під своїм Обліковим записом.

2. Обмеження відповідальності Адміністрації

2.1. Сайт є лише засобом передачі інформації, Адміністрація Сайту ні в якому разі не несе відповідальності за її достовірність та актуальність.

2.2. Адміністрація докладає всі можливі зусилля для того, щоб виключити з Сайту недбалу, неаккуратную, образливий, не відповідає дійсності або завідомо неповну інформацію, однак, зрештою, відповідальність за неї лежить на розмістили її осіб.

2.3. Оскільки ідентифікація користувачів інтернет-сайтів утруднена з технічних причин, Адміністрація не відповідає за те, що зареєстровані користувачі є дійсно тими людьми, за кого себе видають, і не несе відповідальності за можливу шкоду, завдану іншим особам з цієї причини.

2.4. Використовуючи інформацію з Сайту, Користувач усвідомлює і приймає ризики, пов’язані з її можливої недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому загрожує, образливою, наклепницької, свідомо помилкової, грубою, непристойною. Якщо це сталося, Користувач повинен негайно припинити використовувати Сайт та повідомити Адміністрацію про наявність подібної інформації.

2.5. Адміністрація не гарантує, що програмне забезпечення, сервери та комп’ютерні мережі, використовувані Сайтом вільні від помилок і комп’ютерних вірусів. Якщо використання Сайту спричинило за собою втрату даних або псування устаткування, Адміністрація не несе за це відповідальності.

2.6. Сайт і його сервіси, включаючи всі скрипти, додатки, контент і оформлення сайту поставляються як є. Адміністрація відмовляється від будь-яких гарантій того, що сайт або його сервіси можуть підходити або не підходити для конкретних цілей використання. Адміністрація не може гарантувати та не обіцяє жодних специфічних результатів від використання сайту і(або) його сервісів.

2.7. Адміністрація не несе будь-якої відповідальності або яких-небудь обов’язків за заподіяння будь-яких втрат або збитків, понесених в результаті взаємодії Користувачів з рекламодавцями та/або наявності реклами в послугах.

2.8. Ні за яких обставин Адміністрація сайту або її представники не несуть відповідальності перед Користувачами або перед будь-якими третіми особами за будь-який непрямий, випадковий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликаний у зв’язку з використанням сайту, вмісту сайту або інших матеріалів, до яких Користувачі або інші особи отримали доступ за допомогою сайту, навіть якщо адміністрація попереджала або вказувала на можливість такої шкоди.

2.9. Точка зору Користувачів Сайту може не співпадати з думкою Адміністрації.

3. Адміністрація має право

3.1. У будь-який час змінювати оформлення Сайту, його Вміст, список сервісів, змінювати або доповнювати використовуються скрипти, програмне забезпечення та інші об’єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті, будь-які серверні додатки у будь-який час з попереднім повідомленням або без такого.

3.2. При необхідності відправляти по електронній пошті повідомлення, що стосуються використання Сайту. При цьому Адміністрація ніколи не буде запитувати в таких листах підтвердження відомостей, що містять особисту інформацію або пов’язаних з доступом до Акаунта Користувача, наприклад, пароль.

3.3. Змінювати умови надання облікового Запису або припинити його (тимчасово або остаточно) без попередження.

3.4. Змінювати (модерувати) або видаляти будь-який Контент, що порушує цю Угоду, а також призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів або сервісів Сайту з попереднім повідомленням або без такого.

3.5. Встановлювати додаткові обмеження на використання Сайту, а також змінювати такі обмеження в будь-який час.

4. Користувач має право

4.1. Розміщувати Контент, який не суперечить даній Угоді.

4.2. Звертатися до Адміністрації Сайту з метою вирішення спірних питань або за допомогою використання Сайту.

4.3. Безкоштовно або за винагороду користуватися Контентом сайту, як редакційним, так і користувальницьким, в особистих цілях, не пов’язаних з цілями одержання комерційної вигоди. См. детальніше правила використання Контенту нижче.

5. Користувач зобов’язується

5.1. Надати при реєстрації актуальну інформацію, яка може бути запитана від нього реєстраційними формами Сайту (реєстраційні дані).

5.2. Приймати належні заходи для забезпечення схоронності особистого пароля для доступу до Сайту.

5.3. Нести повну відповідальність за будь-які дії, здійснені Користувачем з використанням його Акаунту, а також за наслідки, що могло спричинити або спричинило подібне його використання.

5.4. Дотримуватися правила цієї угоди, а зокрема – не здійснювати заборонених дій на Сайті і не порушувати політику цитування, копіювання і розповсюдження розміщеного на Сайті Вмісту.

6. Цією Угодою на Сайті забороняється

6.1. Збирати та/або зберігати особисті дані про інших користувачів для комерційних цілей. Зокрема, збирати адреси електронної пошти або іншу контактну інформацію користувачів Сайту автоматизованими або іншими способами, в тому числі з метою несанкціонованої розсилки пошти (спаму) або іншої небажаної інформації.

6.2. Використовувати автоматизовані скрипти (програми) для збору інформації та/або взаємодії з Сайтом і його сервісами.

6.3. Запитувати у інших Користувачів, паролі та іншу ідентифікаційну інформацію для її неправомірного використання, а також у комерційних чи корисливих цілях.

6.4. Будь-яким способом, в тому числі шляхом злому, намагатися отримати доступ до чужого Акаунту всупереч волі особи, якій він належить.

6.5. Розміщувати на Сайті домашні адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти, паспортні дані та іншу особисту інформацію інших користувачів або будь-яких третіх осіб без їх особистої згоди на такі дії.

6.6. Використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню Сайту і його сервісів.

6.7. Розміщувати будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми.

6.8. Реєструвати Аккаунт від імені особи, яким Ви не є (фальшивий Аккаунт), або діяти від імені організації, компанії, марки, юридичної або фізичної особи та ін, чиї інтереси Ви не уповноважені представляти.

6.9. Відтворювати, копіювати або дублювати Аккаунт, надавати третім особам доступ до свого облікового Запису, а також здійснювати відчуження прав на Запис.

6.10. Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, санкціонованих Адміністрацією Сайту, а також в рамках сервісів розміщення комерційних оголошень і реклами, що надаються Сайтом на умовах, що визначаються окремо.

6.11. Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам, повідомлення-ланцюжка (повідомлення, які вимагають їх передачі одному або декільком користувачам, схеми фінансових пірамід або заклики брати в них участь, будь-яку іншу нав’язливу інформацію.

6.12. Описувати або пропагувати злочинну діяльність, розміщувати інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій.

6.13. Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує виключні права користувачів чи третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності.

6.14. Підробляти технічні заголовки чи іншим способом маніпулювати даними з метою приховування або підміни джерела походження Утримання, переданого в ході використання облікового Запису.

6.15. Домагатися, гнобити, ображати, настирливо переслідувати чи інакше зловмисно доставляти занепокоєння будь-якій фізичній або юридичній особі, користувачем сайту.

6.16. Завантажувати, публікувати і передавати іншим способом наступний Вміст:

 • незаконний;
 • образливий по відношенню до іншим користувачам та третім особам;
 • вульгарний, непристойний, порнографічного характеру;
 • службового характеру або не підлягає розголошенню;
 • на який поширюються виключні права третіх осіб;
 • порушує виключні права третіх осіб;
 • спрямований на порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого програмного, апаратного забезпечення або телекомунікаційного обладнання;
 • рекламного характеру, а також кореспонденцію, спам, «листи щастя», запрошення до участі у фінансових пірамідах або нав’язує послуги іншими способами;
 • містить інформацію чи інструкції щодо вчинення незаконних дій, що описує або пропагує злочинну діяльність, а також інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;
  пропагує жорстоке поводження з тваринами;
 • пропагує нанесення фізичної шкоди чи шкоди будь-якому державному органу, фізичній чи юридичній особі, включаючи, крім іншого інструкції із створення вибухових пристроїв, вибухових речовин, запалювальних сумішей, а також інших видів зброї і засобів руйнування;
 • містить погрози, наклепницьку, дискредитуючу інформацію;
 • носить шахрайський характер;
 • пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує охоронювані законом права людини і громадянина.

 

6.17. Розміщувати будь-яку іншу інформацію, яка, на думку Адміністрації сайту, є небажаною, не відповідає цілям створення Сайту, ущемляє інтереси користувачів або по іншим причинам є небажаною для розміщення на Сайті.

7. Права на Контент, розміщений на Сайті

7.1. Всі об’єкти, розміщені на Сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти, програми, музика, звуки та інші об’єкти та їх збірки (далі – Контент), є об’єктами виняткових прав Адміністрації, користувачів Сайту і інших правовласників, всі права на ці об’єкти захищені.

7.2. Крім випадків, встановлених цими Правилами, а також чинного законодавства України, що дозволяють використання виключних прав на Контент, будь-яке інше використання розглядається Адміністрацією Сайту як порушення виняткових прав його власників і тягне за собою притягнення до відповідальності, регламентованої чинним законодавством України.

8. Захист персональних даних Користувачів

8.1. На виконання вимог чинного законодавства України, Користувач при реєстрації персонального акаунту дає Адміністрації Сайту свою згоду на автоматизовану, а також без використання засобів автоматизації обробку персональних даних Користувача, тобто на вчинення дій, передбачених Законом України «Про персональних даних», персональних даних, що надаються Користувачем, метою дотримання Адміністрацією Сайту вимог чинного законодавства, а також виконання Адміністрацією як податковим агентом своїх зобов’язань у разі виплати винагороди Користувачеві. Згода оформляється проставленням згоди в спеціальному вікні шаблону на реєстрацію персонального аккаунту на Сайті.

8.2. Адміністрація Сайту використовує стали їй відомі персональні дані користувачів Сайту тільки в межах, встановлених чинним законодавством України в цій сфері.

8.3. Адміністрація сайту може дозволити третім сторонам, у тому числі видавцям і рекламним мережам, показувати рекламу на сайтах Адміністрації. Деякі з цих компаній можуть розмістити cookie-файли на вашому комп’ютері, щоб ідентифікувати ваш комп’ютер кожен раз, коли вони посилають вам онлайн-рекламу. Це дає їм можливість зрозуміти, де ви або інші користувачі вашого комп’ютера бачили їхню рекламу, і показувати рекламу, яку вони вважають цікавою для вас. Ми не контролюємо використання файлів cookie цими компаніями. Якщо ви не бажаєте щоб інформація про вашу поведінку була доступною для третіх сторін ви можете заборонити збір даних. Деякі з цих компаній є учасниками програми “Мережева рекламна ініціатива” (Network Advertising Initiative, NAI), що надає можливість відмовитися від розміщення ідентифікують cookie-файли.

Зверніть увагу, що якщо ви вирішите відмовитися від використання вашої інформації для розповсюдження реклами з урахуванням ваших інтересів, ви будете продовжувати бачити рекламні повідомлення на сайті, але ці рекламні оголошення можуть бути не настільки актуальні для вас.

9. Прикінцеві положення

Ця Угода набуває чинності з дати його розміщення на Сайті та діє протягом двох років з дати розміщення.