1.    
  2.     Ревматичний поліартрит

Ревматичний поліартрит

Ревматичний поліартрит – загальне захворювання організму інфекційного походження. Розвивається на тлі ревматизму, пережитої гострої форми тонзиліту, переохолодження. Хвороба локалізується в суглобах кінцівок і гомілок. Найчастіше зустрічається у підлітків і молодих людей з діагнозом “ревматизм”.

Виявляється захворювання запаленням в суглобах, ниючий біль, яка часто буває летючої і переміжною. Зміни відбуваються тільки в м’яких тканинах і серцево-судинній системі. Шкіра на суглобах стає гиперемированной через те, що синовіальна рідина набуває серозний відтінок. Спостерігається припухлість тканин, що оточують суглобів. Має місце підвищена температура тіла.

          

  1. Як лікувати
  2. Яку діагностику проходити
  3. Наслідки

Як лікувати

лікування виконується антибиотическими і протизапальними препаратами.

Після огляду лікарем-ортопедом призначається курс лікування антибіотиками до повного одужання. Потім проводиться повторний курс для попередження ймовірного рецидиву запалення. А оскільки ризик повторення дуже великий, пацієнти проходять профілактичні курси антибіотиків протягом усього життя.

Для полегшення гарячкового стану, зняття запалення і болю призначаються лікарські засоби, що містять аспірин (при відсутності протипоказань).

< p> Якщо хвороба не відступає, ортопед прописує кортикостероїдні препарати.

Яку діагностику проходити

Діагностика полягає головним чином в диференціації двох схожих захворювань – ревматичного поліартриту і ревматоїдного поліартрит . Для цього проводяться лабораторні дослідження крові та синовіальної рідини.

Також використовується методика впливу електрофорезом для виявлення рівня а-глобуліну.

Наслідки

проігнорували захворювання переходить в хронічну форму і дає ускладнення на серцево-судинну систему. З прогресуванням хвороби відбувається деформація суглобів, не можуть руху пальців аж до повного знерухомлення.

Написати коментар