Ошибка базы данных WordPress: [INSERT, UPDATE command denied to user 'u179219'@'185.84.108.230' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1623765462.7098450660705566406250', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Хвороба Неврит слухового нерва

Ошибка базы данных WordPress: [UPDATE command denied to user 'u179219'@'185.84.108.230' for table 'wp_postmeta']
UPDATE `wp_postmeta` SET `meta_value` = '851' WHERE `post_id` = 1320 AND `meta_key` = 'views'

  1.    
  2.     Неврит слухового нерва

Неврит слухового нерва

Неврит слухового нерва – основна причина втрати слуху у людини. Більш точно патологію називають «нейросенсорна туговухість», так як захворювання пов’язано не з запаленням кохлеарного нерва, а з ураженням структур внутрішнього вуха і головного мозку, які забезпечують звуковосприятие. Нейросенсорна туговухість буває вродженої та набутої, відповідно, виникає в будь-якому віці, частіше з одного боку. Придбана нейросенсорна туговухість найчастіше розвивається внаслідок інфекційних захворювань, прийому деяких ліків, інсульту, черепно-мозкових травм. Крім зниження слуху, аж до його повної відсутності, проявляється постійним шумом у вухах, іноді запамороченням і порушенням координації.

  1. Як лікувати
  2. Яку діагностику проходити
  3. Наслідки

Як лікувати

При раптовому різкому погіршенні слуху, який супроводжується шумом у вухах, потрібно звернутися до < a href = "https://likarni.com/doctors/kyev/otolaringologija" title = "отоларинголога"> отоларинголога . Можливо, вас госпіталізують для інтенсивного комплексного медикаментозного лікування і порятунку слухової функції. Терапія включає препарати, які впливають на нервові клітини головного мозку, їх кровопостачання і внутрішньовенні вливання. Крім того, застосовується фізіотерапія (акупунктура, електростимуляція, електрофорез ліків і інші методи).

При неефективності консервативного лікування і вродженої приглухуватості застосовується:

  • корекція слуху за допомогою різних слухових апаратів, підібраних аудіолігв;

  • кохлеарна імплантація – розміщення в області внутрішнього вуха електронного високотехнологічного пристрою (протеза);

  • хірургія внутрішнього вуха і радіохірургія головного мозку.

Яку діагностику проходити

< p> Лікар зазвичай проводить комплексну інструментальну перевірку слуху, що включає аудіометрію, огляд вуха за допомогою отоскопа, тестування вестибулярної функції, призначає КТ і МРТ голови. Проводяться консультації вузьких фахівців: аудіолога, отоневролога, невролога, вестибулології.

Наслідки

Без своєчасного звернення до отоларинголога і лікування нейросенсорна туговухість дуже швидко прогресує і призводить до повної незворотної втрати слуху. При запізнілою кохлеарної імплантації у дітей з вродженою патологією результат буде гірше, буде потрібно більш тривала слухова реабілітація.

Написати коментар